Kalite

Birbiriyle uyum içerisinde olan tüm birimleriyle kalite ve sürekliliğe dayalı bir çalışma prensibi benimseyen Erdim Textile, daima daha iyisini üretmeye çalışıyor. İnsan kaynakları birimi, daha yaratıcı ve kaliteli ürünler için çalışanlarını bilinçlendiriyor ve destekliyor. Ülke ekonomisine de katkıda bulunan Erdim Textile, en az maliyetle en kaliteli ürünleri üretiyor. 


Sektörün takip edilen güçleri arasında yer alan MD Erdim Textile'in öncelikli amacı müşterilerini daha iyi tanımak, ürünlerini zamanında, beklenilen kalitede müşterilerine ulaştırmak oluyor.  Kalite güvenceden sorumlu birimler, kumaşın fabrikaya gelişinden üretilip çıkışına kadar tüm süreçleri detaylıca kontrol ediyor. Kalitenin sürdürülebilir olmasına dikkat eden firma, üretim birimlerinin ve alt atölyelerin denetimlerini de ihmal etmiyor. 


Erdim Textile ; güvenilir, dürüst, şeffaf ve etik kurallar çerçevesinde, sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdürüyor. Erdim Textile, üretimde son teknolojilerden yararlanarak, kaliteyi daha hızlı ve gelişmiş yöntemlerle müşterilerine sunuyor. İnsan kaynakları; firma kültürü, amacı, çalışma prensibi gibi konularda çalışanlarını sürekli olarak bilinçlendiriyor.

Teklif Al